top of page

E-Ticaret Modüllerimiz

 PAZARYERİ MODÜLÜ API ENTEGRASYONLARIMIZ 

Tek Panel Üzerinde Pazaryeri Entegrasyonlarınızı Yönetin

OkeyDijital ile Trendyol, Hepsiburada, N11, ÇiçekSepeti, Amazon, Pazarama, Aliexpress, Allesgo, Akakçe ve Cimri pazaryerlerine ürünlerinizi direkt panelinizden yükleyebilirsiniz.

1) Pazaryeri API bilgilerinizi girin.

2) İlgili "Pazaryeri Ayarları" panelinden, fiyat marjı, görünüm, kargo vb. ayarlarınızı girin.

3) Kendi kategorilerinizi, ilgili pazaryerinde karşılık gelen kategori ile eşleştirin.

 

4) Eşleştirdiğiniz kategoride "Ürünleri Pazaryerine Yükle" tuşuna tıklayın.

 

5)Gönderim ekranında Pazaryeri size ürün ile ilgili bazı sorular soracak. Örneğin ürün markası, rengi, boyutu... Bunları seçip ve gönder tuşuna tıklayın. Ürünleriniz pazaryerine yüklendi. 🤩

 • Pazaryerlerinden gelen siparişler OkeyDijital paneline de düşer.

 • Gelen sipariş sonrası yeni stok tüm pazaryerlerinde otomatik güncellenir.

 • Site üzerinde satış olduğunda yeni stok tüm pazaryelerinde güncellenir.

 • Panel üzerinde stok / fiyat güncellemesi olduğunda ürün tüm pazaryerlerinde güncellenir.

pazaryeri modül

KARGO MODÜLÜ API ENTEGRASYONLARIMIZ 

Tek Panel Üzerinde Kargo Entegrasyonlarınızı Yönetin

OkeyDijital ile Yurtiçi Kargo, Ups Kargo, Sendeo Kargo, Mng Kargo, Aras Kargo, Ptt Kargo,  Sürat Kargo, Loomis Kargo, Bolt Kargo ve Mikro Kargo firmalarına sipariş bilgilerinizi API üzerinden gönderebilir, anlık kargo takibi yapabilirsiniz.

1) Kargo API bilgilerinizi girin.

2) Gelen siparişler panelinden, gönderilen kargo firmasını seçin.

3) Firmaya göre gelecek kısa formu (İrsaliye no, Fatura no vb...) opsiyonel olarak doldurup, "Kargo API Gönder" tuşuna tıklayın.

 

4) Sipariş bilgileriniz ilgili kargo firmasına iletildi. Sonrasında tek yapmanız gereken "Gelen Siparişler" panelindeki "Kargo Barkod Yazdır" tuşuna tıklayarak, barkod çıktısı almak ve kargo firmasına bu barkod ile teslim etmek. 🤌

 • Kargo takip no, takip URL adresi otomatik olarak çekilir.

 • Kullanıcı anlık kargo takibini, "Siparişlerim" panelinden yapabilir.

 • Yönetici anlık kargo takibini, "Gelen Siparişler" panelinden yapabilir.

 • Kargo teslim alındığında sipariş durumu otomatik olarak güncellenir.

kargomodül.webp

MUHASEBE MODÜLÜ API ENTEGRASYONLARIMIZ 

Tek Panel Üzerinde Muhasebe Entegrasyonlarınızı Yönetin

OkeyDijital ile Finansal süreçlerinizi daha da kolaylaştırmak ve zaman kazanmanızı sağlamak için geliştirdiğimiz muhasebe entegrasyonları sayesinde işlerinizi daha verimli yönetebilirsiniz. Muhasebe yazılımınızı, e-ticaret platformunuzla entegre ederek, satışlarınızı, ödemelerinizi ve faturalarınızı otomatik olarak senkronize edebilirsiniz. Bu entegrasyonlar sayesinde veri girişi ve muhasebe işlemleriyle uğraşmak yerine, finansal verilerinizi anında güncelleyebilir ve raporlayabilirsiniz. Hataları minimize edin ve doğru verilerle karar alın. İşinizi daha verimli yönetin! 📊💼 #MuhasebeEntegrasyonları #Verimliİşleyiş #DoğruVeriler #FinansalVerimlilik #VeriGüvenilirliği #YönetimRaporları

Asb - Akınsoft - Aymada - Bayt - Bizim Hesap- Canias Erp - Dia - Eta - Foriba - Korgün - Link - Logo Go - Logo Go3 - Logo Tiger - Microsoft Dynamics AX - Micro - Nebim v3 - Nethesap - Netsim - Netsis - Opak - Paraşüt - Sap - Sentez - Uyumsoft - Vega - Verim - Webticari ve Zirve ile anında api bağlantısı kurabilirsiniz.

muhasaebemodül.jpg

BANKA VE SANAL POS API ENTEGRASYONLARIMIZ 

Banka ve Sanal Pos Entegrasyonlarınızı Yönetin

OkeyDijital ile güçlü ve sürekli güncellenen altyapılar kullanıyoruz. Okey Dijital size, birçok ödeme kuruluşu entegrasyonunu hazır kurulu olarak sunar. Tek yapmanız gereken, ödeme kuruluşundan aldığınız API bilgilerini, banka yönetimindeki "Hazır Kurulumlar" bölümünde belirtilen alanlara girmek. Banka kurulumunuzu bir dakika içinde test edip, ödeme almaya başlayabilirsiniz. Siz müşterilerimize güvenli ve kolay bir alışveriş deneyimi sunmak için OkeyDijatal'in avantajlarını kullanıyorsunuz. Hızlı ve sorunsuz bir ödeme süreci için bizi tercih ettiğinizden dolayı teşekkür ederiz. 🛒💳 #SanalPos #Banka #3D #ÖdemeEntegrasyonu #KolayKurulum #GüvenliÖdeme #OkeyDijital

Akbank - Akbank 3D - Ak Öde - Aktifbank 3D - AlbarakaTürk 3D - AlbarakaTürk Ort.Öd. - Anadolu Bank - Anadolu Bank 3D - Andropay - Authorize.net - Avawebs - Bakiyem POS - Barclaycard - BillPro - Payzee Birleşik Ödeme - Bir Ödeme - Bulut Tahsilat - Alışveriş Çeki - CIB - Macaristan - Com Pay - Denizbank - Denizbank 3D - DSK Direct - Edenred ile Öde - E-Royal - Erpa pay - Esnek Pos - EST 3D Model - EST 3D Pay - Finansbank - Finansbank 3D - Fort7pay - Garanti Bankası - Garanti Bankası 3D - Garanti Pay - Genpa - GPay - Halkbank - Halkbank 3D - Havale ile Ödeme - HSBC - HSBC 3D - ING Bank - ING Bank 3D - InterVpos - 3DPay - iPara - İş Bankası - İş Bankası 3D - iyzico - Auto Form - iyzico - Custom From - Kapıda Ödeme - Kıbrıs Universal - Kuveyt Turk 3D - KVK 3D - Mail Order - Metropol Card - Mikro Ödeme - Mobil Ödeme - Moka POS - Mollie - Moneybookers - Multinet - Netahsilat - Next - Octet - Paramazing - Paratika - Pay EU - Payfull - Payfull Single SO - Paymec - Arena Paynet - Paypal Pro - Paypal IPN SSL - PayTR - Paytrek - Payu Avrupa - Posnet Ödeme - PTT Akıllı Esnaf - Segment Bilgisayar - Senet ile Ödeme - Sodexo - Shopier - SiPay - 3D - Sanal Pos Türk - TEB 3D - Telpa 3D - Türkiye Finans - Türkiye Finans 3D - ParamPOS / TurkPOS - Vakıfbank - Vakıfbank 3D - Vakıf Katılım 3D - Weepay - Auto Form - Wirecard - Yapıkredi Bankası 3D - Yuvarla.org - Ziraat Bankası - Ziraat Bankası 3D

postmodül.png

FACEBOOK LOGİN MAĞAZA MODÜLÜ API ENTEGRASYONLARIMIZ 

Facebook Login Magaza Entegrasyonlarınızı Yönetin

Opsiyonel olarak sunulan "Facebook Login / Mağaza" modülü ile kullanıcılarınız tek tuşla siteye üye olabilir, siz de Facebook sayfanızda (Facebook Page) vitrin ürünlerinizi otomatik olarak listeleyebilirsiniz.

1)  Kurulum sonrası "Facebook Login" tuşu otomatik gözükecektir.

2) Verilen Facebook URL adresine girin.

3) Gelen formu doldurun.

 

4) Bilgileriniz onaylandıktan sonra, 2 Milyar üzeri kullanıcısı olan Facebook sayfanıza (Facebook Page) "Mağaza" isimli bir tab (application) ekelnecek. Bu taba tıklandığında vitrin ürünleriniz XML servisi ile otomatik listelenecek. 🫵

 • Tek tuşla kolay üyelik imkanı.

 • Üyelik için Facebook hesabınız üzerinde hiçbir işlem yapmanıza gerek yok.

 • 2 Milyar üzeri üyeye sahip facebook sayfanızda, XML servisi ile otomatik vitrin ürünleri gösterimi.

facebookmodül.jpg

İNSTAGRAM FEED MAĞAZA MODÜLÜ API ENTEGRASYONLARIMIZ 

İnstagram Feed Magaza Entegrasyonlarınızı Yönetin

Opsiyonel olarak sunulan "Instagram Feed" modülü ile Instagram sayfanızdaki yayınlandığınız resimler, otomatik olarak sayfanızda gösterebilir, gösterilen resimleri ürünleriniz ile eşleştirebilirsiniz.

1) Instagram sayfanız gizli ile açık hale getirin.

2) Paneldeki URL adreslerini kullanarak Instagram UserID ve Token değerlerinizi alın.

3) Ürün yönetiminden, Instagram resimlerinizi ürünler ile eşleştirin. Artık sayfanızdaki Instagram Feed kısmından resimleriniz yayınlanıyor olacak. Kullanıcılar tıkladığında, hem resmin büyük halini hem de resimdeki ürünleri görebilecekler.

 

 • İsteğe bağlı ana sayfa veya alt sayfada kullanabilme.

 • Instgram resimlerini, ürünler ile eşleştirebilme desteği.

 • Şablonada aktif edilecek "Instagram Stories" benzeri banner kullanımı.

instagrammodul.png

GOOGLE LOGİN MODÜLÜ API ENTEGRASYONLARIMIZ 

Google Login Magaza Entegrasyonlarınızı Yönetin

Opsiyonel olarak sunulan "Google Login / Mağaza" modülü ile kullanıcılarınız tek tuşla siteye üye olabilir, siz de Google sayfanızda (Google Page) vitrin ürünlerinizi otomatik olarak listeleyebilirsiniz.

1)  Kurulum sonrası "Google Login" tuşu otomatik gözükecektir.

2) Verilen Google URL adresine girin.

3) Gelen formu doldurun.

 

4) Bilgileriniz onaylandıktan sonra, 1 milyon üzeri kullanıcısı olan Google sayfanıza (Google Page) "Mağaza" isimli bir tab (application) ekelnecek. Bu taba tıklandığında vitrin ürünleriniz XML servisi ile otomatik listelenecek. 🫵

 • Tek tuşla kolay üyelik imkanı.

 • Üyelik için Google hesabınız üzerinde hiçbir işlem yapmanıza gerek yok.

 • 1 Milyon üzeri üyeye sahip google sayfanızda, XML servisi ile otomatik vitrin ürünleri gösterimi.

googlemodül.jpg

HIZLI SİPARİŞ OLUŞTURMA MODÜLÜMÜZ

Hızlı Sipariş Modülünüzü Yönetin

Hızlı Sipariş Modülü, yönetici veya izin verilen bayi grubuna, başka bir kullanıcı adına tek ekran üzerinden sipariş verebilmesini sağlar.

1) Kullanıcılar menüsündeki, "Bayi Grupları" panelinden yeni bir bayi grubu açın ve gruba "Hızlı sipariş oluşturabilir" yetkisi verin.

2) Fiyat değişikliği yapabilmesini isterseniz "Fiyat değişikliği yapabilir" ve / veya "Fiyatları daha düşük verebilir" yetkisini aktif edin.

3) Sipariş oluşturma yetkisi olan kullanıcıyı bu bayi grubuna atayın.

4) Artık ilgili kullanıcının sitedeki menüsünde "Hızlı Sipariş Oluşturma" başlığı aktif olacak.

 • Modül sadece yönetici veya izin verilen bayi grupları tarafından kullanılabilir.

 • Telefon kamerası ile barkod okutturulup, ürün ekletilebilir.

 • Ara bayiler, kendi müşterileri adına sipariş verip komisyon kazanabilirler.

 • Tek ekranda, ajax destekli arama ile kolayca sepet oluşturulabilir.

 • Yönetici tarafından fiyat değişikliği yapma izni verilen bayi, sipariş sırasında sepet fiyatlarında kişiselleştirme yapılabilir.

 • Herhangi bir kullanıcıya ait adreste ekleme / düzenleme yapılabilir.

hızlısiparismodül.jpg

ALIŞVERİŞSİZ TAHSİLAT MODÜLÜMÜZ

Alışverişsiz Tahsilat Modülünüzü Yönetin

Alışverişsiz tahsilat almanızı sağlayan bu özel şablon ile müşterilerinizden bir alışeriş yapmadan, sadece temel bilgileri girerek tek çekim veya taksit ile ödeme yaptırabilirsiniz.

 • Aktif kullanılan şablonu etiklemeden, ayrı bir şablon olarak kurulur. Aktif siteden bir bağlantı ile veya direkt /tahsilat dizin adresi ile çağrılabilir.

 • Site ve ödeme modüllerini ayırabilirsiniz. Böylece ana sitede farklı, tahsilat ekranında ayrı banka ve vade oranları sunabilirsiniz.

 • Bu şablonda sepet yoktur. Kullanıcı tek tık ile ödeme ekranına gelir.

 • Sağdaki form kişiselleştirilebilir yapıdadır. Ek başlıklar eklenebilir.

 • Tüm ödemeler, ana sitedeki aynı sipariş ekranından takip edilebilir.

tahsilatmodül.jpg

MÜŞTERİ TİCKET DESTEK SİSTEMİ MODÜLÜMÜZ

Ticket Destek Sistemi Modülünüzü Yönetin

Ticket Departman modülü ile kullanıcılarınız destek taleplerini farklı departmanları seçerek gönderebilir. Yönetim panelinde her bir departmana farklı bir kullanıcı atanabilir. Yetkili olmayan panel kullanıcısı, diğer departmanların destek taleplerini göremez.

1) Ticket > Ticket Ayarları panelinden, Ticket kullanımını aktif edin, ve kendi kullanımıza uygun ayarları girin.

2) Ticket > Ticket Durumları paneline varsayılan olarak 3 durum gelir. Dilerseniz bu paneli kişiselleştirebilir, durum sayısını arttırabilir / azaltabilir ve ilgili durumlarda farklı bir e-posta şablonu gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

3) Ticket > Ticket Kategorileri panelinden, dilediğiniz kategorileri ve bu kategorilere ait yöneticileri seçin. Her bir kategoride bir ana yönetici ve birden fazla diğer yöneticiler seçimi yapılabilir.

4) İçerik > İçerik Sayfaları kısmından başlık ve yönlendir kısımlarını doldurarak menü'de Destek Talebi oluştur gibi bir başlık ekleyebiliriz. Bunun için İçerik > İçerik Sayfaları kısmından Yeni Ekle tuşu ile bir sayfa ekleyelim. Başlık kısmına "Destek Talebi Oluştur" yazalım, yönlendir kısmına da /ac/ticket yazalım ve Menu X'de göster checkbox'ı işaretleyelim. Artık üyeler, sitede www.domainadiniz.com/ac/ticket üzerinden destek talebi oluşturabilir.

 • Bir departmana soru gönderildiğinde, departman yöneticisi e-posta ile bilgilendirilir.

 • Hızlı yanıt desteği ile, daha önce yanıtlanmış sorular hızlı bir şekilde yanıtlanır.

 • Gelen mesajları sadece o departman üzerinde yetkili yöneticiler yanıtlar.

 • Modül ödemesi tek seferliktir. Teknik destek süresinde güncel sürüm ücretsiz olarak talep edilebilir.

ticketmodül2.png

E-İHRACAT VE ÇOKLU DİL MODÜLÜMÜZ

E-İhracat ve Çoklu Dil Modülünüzü Yönetin

E-İhracat modülü ile sitenize ana dil dışında, 4 farklı dil ekleyebilirsiniz. Panelden eklediğiniz her dil için, tüm panel altyapısında otomatik ekstra girişler açılır. Örnenin Ürün Adı, Ürün Adı (English) gibi. Genel site dil dosyasını panelden düzenleyebilir veya Excel üzerinden kolayca tek dosya halinde yükleyebilirsiniz.

 • Gerekli her alan için ek dil başlığı eklenir.

 • Her içeriğin her dile ait URL adresi ayırdır.

 • Dile özel farklı fiyat girebilirsiniz.

 • Dile özel standart para birimi girebilirsiniz. Bu para birimi ürün, sepet ve ödeme adımlarında standart olarak hesaplanır.

 • Dile özel parabirimi ile ödeme alabilirsiniz.

 • Siteye girişte tarayıcı diline göre otomatik yönlendirme yapabilirsiniz.

 • Gönderilecek her ülkeye farklı KDV oranı tanımlayabilirsiniz.

 • Ülke gruplarına özel, desi toplamına göre kargo fiyatı belirleyebilirsiniz.

 • Her dile ayrı bir XML servisi çıktısı alabilirsiniz.

cokludilmodül.jpg

AFFİLİATE İNFLUENCER MARKETİNG MODÜLÜMÜZ

Affiliate İnfluencer Marketing Modülünüzü Yönetin

Affiliate sistemi ile diğer kullanıcılar, ürünlerinizi kolayca kendi sitelerinde bir blok içinde yayınlayabilir, kendi favori ürün listelerini oluşturabilir, tıklama ve/veya sipariş başına kazanç sağlayabilirler. Sizde ekstra bir reklam maaliyetine girmeden, sadece satış üzerinden komisyon verebilir ve/veya sitenize gelen ziyaretçi başına ücret ödeyebilirsiniz.

1) Affilate ayarları panelinizden gerekli ayarları doldurun ve aktif edin.

2) Kullanıcılar kendi üyelik panellerinden affilate başvurusu yapabilecekler.

3) Yapılan başvuruları affilate panelinden onaylayın.

4)  Onaylanan kullanıcılar, kendi özel URL adresleri ile üye davet edebilir, kendi ürün listelerini oluşturup paylaşabilir, sitelerine sizin ürünlerinizi iframe ile bir slider şeklinde gösterimini yapabilir ve yapılan alışveriş ve/veya tıklamalardan komisyon kazanabilir.

 • Kullanıcının kendi kişisel favori ürün listelerini oluşturma desteği.

 • Tıklama ve/veya alışveriş tutarı üzerinden komisyon ödeyebilme.

 • Komisyon talebi için asgari tutar desteği.

 • Hem kullanıcı hem de yönetici komisyon kazanç tablosunu affilate ekranından takip edebilir.

affiliatemodül.webp

ÜRÜN VE RAKİP ANALİZ PAZARLAMA MODÜLÜMÜZ

Rakip Fiyat Analizi Modülünüzü Yönetin

Rakip Fiyat Analizi modülü ile ürünlerinizi fiyatlarını, rakip siteleriniz ve/veya Trendyol, N11 ve HepsiBurada gibi pazaryerindeki ürünler ile eşleştirebilir, günlük olarak fiyatları takip ettirebilir ve asgari fiyat tanımladığınız ürün fiyatının bu sitelerdeki en uygun fiyata bağlı olarak belirlenmesini sağlayabilirsiniz. Eğer pazaryeri API kullanımınız varsa, fiyatı güncellenen ürün bilgileri anlık olarak ilgili pazar yerinde de (N11,Trendyol,Çiçeksepeti,Allesgo ve HepsiBurada) güncellenecektir. Örnek kullanım videosunu aşağıdan inceleyebilirsiniz. Satışlar hep size düşecek 😍

 • Ürünün rakiplere göre düşeceği azami fiyatı siz belirlersiniz.

 • Birden fazla eşleştirme yapıp, her gün en düşük fiyata göre işlem yapılmasını sağlayabilirsiniz.

 • Pazaryerleri dışında, herhangi rakip bir sitenizin ürünlerini de analize ekletebilirsiniz.

 • Ürün eşleşitirme için arama kelimesini girip, ürünü seçmeniz yeterli.

analizmodül.jpg

Ürün Tasarımı Modülünüzü Yönetin

 

Ürün tasarım modülü ile t-shirt, sweatshirt, telefon kılıfı, kupa gibi ürünlerin üzerine hazır veya kişisel resim ve slogan (text) ekleterek, kişiye özel tasarımlı ürün siparşleri alabilirsiniz.

1) Ürün panelinden, ürün tipi olarak tasarım ürününü seçin.

2) Varsa ürüne ait ön, arka, sağ, sol resimlerini girin.

3) Varsa ürüne ait varyasyonları (renk, beden vb...) girin. Modül kullanmaya hazırdır.

 • Ürüne ait birden fazla tasarım yapılabilir. Örneğin t-shirt ön ve arka.

 • Eklenecek resimler ayrı bütçelendirilebilir.

 • Eklenecek resimlere asgari ve azami boyut sınırı eklenebilir.

 • Kullanıcı hazırladığı tasarımı kaydedip, daha sonra devam edebilir.

 • Kullanıcı / yönetici hazırlanan tasarımı PDF, JPG veya PNG formatında bilgisayarına kaydedebilir / yazdırabilir.

 • Yönetici upload edilen resim varsa, tasarım üzerinde ve tek başına tam boyutlu halini görebilir.

ürünmodül.jpg

Ürün Ölçü Fiyatlandırma Modülünüzü Yönetin

 

Ürün ölçü fiyatlandırma modülü ile en ve boy girişi yapılarak siparişi verilebilecek ürünlerinizin siparişlerini, bu girilen verilere göre fiyatlandırıp alabilirsiniz.

1) Üründe ölçü hesaplamayı aktif ettirin.

2) Panelde her metrekare başlangıç ve bitiş aralığı için fiyat bilgisini girin.

3) Panelden girilebilecek azami ve asgari uzunluk bilgisini girin. Modül kullanmaya hazırdır.

 • Azami ve asgari uzunluk girişi ile hatalı siparişlerin önüne geçilir.

 • En ve boy çarpımından oluşan her değer aralığı için ayrı fiyat giriş desteği.

 • Ürüne özel aktif veya pasif edebilme.

 • Her şablon ürün detay sayfasında kullanılabilir.

ürünmodül2.jpg

Ürün Kodu Satış Gönderim Modülünüzü Yönetin

 

Opsiyonel olarak sunulan OkeyDijital ürün kodu gönderim modülü ile, ürünlerinize ait gönderilecek kodları -tek panelden- tanımlayabilirsiniz. Ürüne sipariş, onaylandıktan sonra, kodlar satın alma adetlerine uygun olarak e-posta ile gönderilir. Aynı zamanda kullanıcı, önceki siparişlerim panelinden satın aldığı kodları görüntüleyebilir.

1) Ürün yönetimi panelinde "Ürün Kodları" menüsüne tıklayın ve ilgili ürüne ait kodları girin.

2) Girdiğiniz kodların son kullanım tarihini girin.

3) Artık hem bu panelden, hem de ürün kod satışları panelinden, kod satışlarını takip edebilirsiniz.

 • Kod satışı yapılan ürünlere özel, "Online Teslimat" seçeneği.

 • Hem yönetici hem de kullanıcı kendi panelinden satın aldığı kodları görebilir.

 • Ürün kodları veri tabanında şifreli halde tutulur.

 • Gösterilecek e-posta içeriği panelden kişiselleştirilebilir.

ürünmodül4.webp

Ürün Kiralama Modülünüzü Yönetin

 

Opsiyonel olarak sunulan OkeyDijital ürün kirama modülü ile, kullanıcılarınıza her il için önceden tanınlanmış asgari gün sayısı kadar ürün kiralama servisi sunabilirsiniz. Dilerseniz aynı üründe hem kiralama hem de satış desteği sunabilirsiniz.

1) Ürün yönetimi panelinde "Kira" tabına tıklayın ve ilgili üründe Kiralama kısmını aktif edin.

2) Ürüne ait günlük kira bedelini (ana ürün fiyat birimi üzerinden) girin.

3) Ürünün kiralanması uygun olmadığı tarihleri tanımlayın.

4) Kargo > İller panelinde, kiralanabilecek illere ait asgari kira gün değerini girin. Artık panelden modülü aktif ettiğiniz ürünleri kiralamaya hazırsınız.

 • Ürüne özel aktif veya pasif edebilme desteği.

 • Kiralama yapılacak şehirleri belirleyebilme desteği.

 • Her şehre farklı asgari kiralama günü belirleyebilme desteği.

 • Uygun olmayan tarihleri girerek, hatalı kiralama önüne geçebilme desteği.

ürünmodül5.jpg

Perde Sipariş Fiyatlandırma Modülünüzü Yönetin

 

Perde fiyatlandırma modülü ile perde siparişlerinizi en, boy dahil olmak üzere etek dilim tipi, kasa tipi, boncuk tipi benzeri detayları ile bilrikte farklı bütçelendirebilirsiniz.

1) Üründe perde hesaplamayı aktif ettirin.

2) Panelde her metrekare başlangıç ve bitiş aralığı için fiyat bilgisini girin.

3) Etek dilim tipi, kasa tipi, boncuk, zincir, duvar montaj aparatı, motor seçeneği gibi detayları tanımlayın.

 • Azami ve asgari uzunluk girişi ile hatalı siparişlerin önüne geçilir.

 • En ve boy çarpımından oluşan her değer aralığı için ayrı fiyat giriş desteği.

 • Etek dilim tipi, kasa tipi, boncuk, zincir, duvar montaj aparatı, motor seçeneği gibi detayları ayrı bütçelendirme.

 • Tüm detayları tek panelden eşleştirme ile kolay kullanım.

ürünmodül6.jpg

Altın ve Takı Fiyatlandırma Modülünüzü Yönetin

 

Altın fiyatlandırma modülü ile ürüne özel işçilik, ayar, milyem, taş, gram, maliyet ve kar gibi başlıklarla ve sizin belirleyeceğiniz formül + güncel has altın fiyatı ile ürün fiyatlarının sürekli güncel olarak hesaplanmasını sağlayabilirsiniz. Bu hesaplama anlık olabileceği gibi, her saat başı gibi cron servisi ile de yapılabilir.

1) Ürün yönetimininden, ürüne özel altın hesaplamasını aktif edin.

2) Ürüne özel hesaplamadan kullanılacak verileri girin.

3) Artık hem formül hem de güncel altın has fiyatına göre ürün fiyatınız sürekli güncel kalacak.

 • Her firmaya özel başlıklar ve formül imkanı.

 • Anlık veya belirli sürede bir tüm ürün fiyatlarını güncelletebilme.

 • Otomatik veya elle güncellenen has altın fiyatı.

 • Eğer ürün fiyatı değişirse, pazaryerlerinde otomatik güncelleme desteği.

ürünmodül7.jpg

Mobilya Takım Fiyatlandırma Modülünüzü Yönetin

 

Opsiyonel olarak sunulan OkeyDijital "Mobilya Takım Oluşturma" modülü ile, mobilya mağazanızdaki ürünler ile satış paketleri oluşturabilir, kullanıcılarınıza paketlerinizi kişiselleştirerek sipariş verme olanağı sunabilirsiniz.

1) Ürün yönetimi paneline mobilya oluşturma seçeneğini aktif edin.

2) Panelden oluşturlacak takım ürünlerini, varsayılan adetlerini ve fiyatlarını girin.

3) Artık ürün detayında takım oluşturucu gözükecek. Kullanıcınız takım siparişini kişiselleştirme yaparak verebilir.

 • Sitede ürün tipi seçimi ile kullanabilme desteği.

 • Takım içerisindeki ürün adetlerini verebilme.

 • Takıma opsiyonel olarak eklenebilecek, takıma dahil olmayan ürün girişi desteği.

 • Esnek indirim tanımlama desteği.

ürünmodül8.jpg

GENİŞ VE FARKLI ÜRÜN KAMPANYA PROMOSYON MODÜLLERİMİZ

27 Farklı Kampanya / Promosyon Kullanımı 🏆🎁

OkeyDijital v5.x ve üzeri sürümlerinde, satışlarınızı arttırmak için müşterilerinize sunabileceğiniz farklı kampanya tipleri aşağıdaki gibidir.

1. Tarih Aralığına Bağlı Ürün İndirimleri
Yönetim paneli > Ürünler> "Toplu İndirim Tanımlama" kısmından seçtiğiniz kategori / markalarda, X-Y tarihleri arasında %n indirim tanımlayabilirsiniz. Bu tanımlama veri tabanında ürün fiyatlarında fiziksel bir değiliklik içermez ve dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

2. Tekli Çapraz Promosyon
Yönetim paneli > Ürünler > "Çapraz Promosyon" kısmından, bir ürün sepete atıldığı zaman diğer bir ürünü, ana ürüne bağlı olacak şekilde %n indirimle satışa sunabilirsiniz.
Ör : Pantolon alana, kemerler %10 indirim ile.

3. Çoklu Çapraz Promosyon
Yönetim paneli > Ürünler > "Çoklu Çapraz Promosyon" kısmından, birden fazla ürün sepete atıldığı zaman diğer bir ürünü, diğer ürünlere bağlı olacak şekilde %n indirimle veya ücretsiz satışa sunabilirsiniz.
Ör : MultiVitamin ürümünden en az 3 adet + Enerji İçeceklerinden en az 4 adet alana, 2 Protein Tozlu %10 indirimli veya hediye.

4. Birlikte Ücretsiz Ürünler
Yönetim paneli > Ürünler > "Ücretsiz Ürünler" Yönetimi kısmından, X ürün sepete eklenmeden önce, X-Y-Z ürünlerinden birini ücretsiz satışa sunabilirsiniz. (Eğer kişisel bir şablon kullanıyorsanız, bu mod için şablon ürün gösterimi dosyasında bu mod seçim makrosu eklenmelidir. )
Ör : Sony PS4 satın alana, Fifa 2016 oyunu ücretsiz.

5. Sepet Tutarına Göre Anında İndirim
Yönetim paneli > Ödeme > "Promosyon Kodları" kısmından, "Her Sepette Otomatik Uygulanır" seçilip, "Asgari Alışveriş Tutarı" kısmına girilen tutar ile ilgili promosyon her sepette otomatik aktif edilebilir.
Ör : 50 TL ve üzernde siparişlerde sepette otomatik %10 indirim veya pantolon kategorisindeki ürünlerde 100 TL üzeri siparişlerde sepette otomatik %10 indirim ile kullanabilirsiniz.

6. Sepet Ürün Adetine Göre Anında İndirim
Yönetim paneli > Ödeme > "Promosyon Kodları" kısmından, "Her Sepette Otomatik Uygulanır" seçilip, "Asgari Alışveriş Ürün Sayısı" kısmına girilen adet ile ilgili promosyon her sepette otomatik aktif edilebilir.
Ör : Sepetinizde 3. üründen sonra %10 indirim.

7. Sepete Göre İndirimli Ürün Tanımlama
Yönetim paneli > Ürünler > "Sepet İndirim Tanımlama" kısmından, X-Y-Z kategorisinden ve/veya markasından sepetinden N ürün olana, en ucuz M ürün %L indirimli veya ücretsiz olarak ayarlayabilirsiniz.
Ör : Giyim > Gömlek kategorisinden 3 ürün alana, sepetteki 1 (en ucuz) ürün %50 indirimli.

8. Sepete Göre X Adet Ürün Alana En Ucuz Ürün Ücretsiz 
Yönetim paneli > Ayarlar > "Sepet Ayarları" kısmından, "Sepetteki Ucuz Ürün Ücretsiz Kamp." ayarlarını kullanarak, sepette X adet ürün alana en ucuz olan ürünü ücretsiz olarak sunabilirsiniz.
Ör : Sepette 3 adet ve üzeri siparişlerde en ucuz ürün ücretsiz.

9. Kategori Promosyonu Tanımlama
Yönetim paneli > Ürün Promosyonları > "Kategori Promosyon" kısmından, X-Y-Z kategorilerinin tamamından en az bir ürün olana, %X indirimli veya X TL indirimli promosyonunu sunabilirsiniz. Bu indirim sadece ilgili kategorilerdeki ürünlere yapılır.
Ör : Pantolon ve Gömlek kategorisinden birlikte ürün alana %10 indirim.

10. Ücretsiz Kargo Tanımlama
Yönetim paneli > Ayarlar > "Sepet Ayarları" kısmından, "Ücretsiz Kago Limiti" tanımlayarak X TL üzeri siparişlerde ücretsiz kargo sunabilirsiniz.
Ör : 100 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz.

11. Ürün Adet İndirim Tanımlama
Yönetim paneli > Ürünler > "Adet İndirimleri" kısmından, X üründen 3 adet ve üzeri siparişlerde, ürün %N indirimli olarak ayarlayabilirsiniz.
Ör : Kartus Toneri 100 TL. 3 adet ve üzeri siparişerden %20 indirim ile 80 TL.

12. Ücretsiz Ürün Adeti Tanımlama
Yönetim paneli > Ürünler > "Ürün Yönetimi" kısmından, X,Y Adet Ücretsiz Kampanya girişi ile ilgili ürünü belirli sayıdan yukarıda alan kullanıcılara, Y adet ücretsiz olarak tanımlayabilirsiniz.
Ör : HP Siyah kartuş 5 adet ve üzeri siparişlerde 2 adet ücretsiz.

13. Ürüne Peşin Fiyatına Taksit Tanımlama
Yönetim paneli > Ürünler > "Ürün Yönetimi" kısmından, Peşin Fiyatına Taksit Kampanya girişi ile ilgili ürüne peşin fiyatına taksit desteği sağlayabilirsiniz. Kullanıcının bu ürünü peşin fiyatına taksitle satın alabilmesi için, sepetindeki tüm ürünlerin ilgili kampanyaya dahil olması gerekir. Peşin fiyatına taksit, sepette bu kampanyaya sahip ürünlerden en küçük taksit değerine sahip ürünle belirlenir.
Ör : Sony Playstation 4 PRO peşin fiyatına 9 taksitle.

 

14. Ürün Paketleri
Yönetim paneli > Ürünler > "Ürün Paketleri" kısmından, X-Y-Z ürünlerini beraber alın, %n indirimli ödeyin kampanyası ile satışa sunabilirsiniz. (v4.6 sürümünden itibaren paket ürünlerine adet tanımlayabilme desteği eklendi.)
Ör : TV, Sony PS4 ve Fifa 2016 toplam 3,000 TL. Hepsini beraber paket olarak satın alın 2,700 TL ödeyin.

 

15. Siparişe Puan Tanımlama
Yönetim paneli > Ayarlar > "Puan Ayarları" kısmından, puan kullanımını aktif edip, siparişerde, yeni üyeliklerde, ürün yorumlarında X Puan kazanmımı ve Puan kullanımı desteğini aktif edebilkirsiniz.
Ör : 50 TL ve üzernde siparişlerde %10 para puan kazanılabilir, bu puan 100 TL ve üzerindeki ilk alışverişte kullanılabilir. Puan kullanabilmek için, toplanan puan en az 150 puan olmalı gibi de set edebilirsiniz.)

16. Promosyon Amaçlı Ürünler
Yönetim paneli > Ürünler > "Ürün Yönetimi" kısmından, istediğiniz ürünlerini promosyon ürünü olarak set edip, "Asgari Sepet Tutarı" kısmında girilen tutar ve üzerindeki siparişlerde,azami 1 adet (opsiyonel) sepete eklenmesini sağlayabilirsiniz.
Ör : X-Y-Z ürünleri 1 TL. Siperiş verebilmek için sepet tutarı asgari 200 TL olmalıdır. (Promosoyn seçili ürünerden sepette 1 adet bulunabilir.)

17. Promosyon Kodu Tanımlama
Yönetim paneli > Ödeme > "Promosyon Kodları" kısmından, genel veya kategoriye / ürünlere / sepet toplamına bağlı olarak, sürekli veya son kullanma tarihi olan promosyon kodu tanımlayabilirsiniz. Dilerseniz gönderdiğinizi e-bültenlerde otomatik promosyon kodu eklenmesini sağlayabilirsiniz. Bu konu hakkındaki bilgilendirmeleri, ilgili yönetim panelinde üst kısımda bulabilirsiniz.

18. Anlık Promosyon Teklifi
Yönetim paneli > Reklam > "Promosyon Teklifi Ayarları" kısmından, X süre sitede gezinen bir kullanıcıya otomatik %n veya X TL promosyon kodu teklifinde bulunabilir ve tek kulanımlık kodu anında oluşturtabilirsiniz. 

19. Otomatik Puan Tanımlama
Yönetim paneli > Reklam > "Kampanya Puan Yönetimi" kısmından, X-Y tarihleri arasında siteye belirli bir kelime URL adresi ile gelip kayıt yaptıran kullanıcıya (Ör: http://<site-adresi>/?kampanya=HOSGELDIN-YENIYIL) otomatik olarak n puan yükletebilirsiniz.

20. E-Posta Adresine Göre İndirim
Yönetim paneli > Ürünler > "Toplu İndirim Yönetimi" kısmından, belirli e-posta domainine sahip kullanıcılara, seçtiğiniz kategori / markalarda, X-Y tarihleri arasında %n indirim tanımlayabilirsiniz.
Ör : Garanti.com.tr uzantılı e-postaya sahip müş, kırtasiye ürünlerinde %20 indirim.)

21. Marka Promosyonu Tanımlama (v4.3 ve üzeri.)
Yönetim paneli > Markalar > "Marka Yönetimi" kısmından, ilgili markadan asgari N tutarı sipariş verene Y ürününü ücretsiz olarak sunabilirsiniz.
Ör : Sony markasından toplam 100 TL ve üzeri sipariş verene, DVD Film Box Set hediye.

 

22. Kombine Promosyon
Yönetim paneli > Ürünler > "Kombine Promosyon" kısmından, belirli ürünlerini %n indirmle veya indirim tutarı ile satışa sunabilirsiniz. İndirimin geçerli olabilmesi için ilgili tüm ürünlerin sepette olması gerekir.
Ör : Kombinedeki gömlek, pantolon ve ayakkabıyı birlikte alana 200 TL indirim.

 

23. Promosyon Çarkı
Yönetim paneli > Reklam > "Promosyon Çarkı" kısmından aktif edebileceğiniz servis ile, X TL alışveriş yapan kullanıcılarınıza, bir sonraki alışverişerine kulanabileceği rast gele Y TL veya %n indirim promosyon kodu servisini sunabilirsiniz. Kullanıcılar X TL alışverişi sonrasında kullanabileceği bu servis ile, Promosyon Çarkı panelinde tanımlanan promosyonlarndan bir tanesini (tek bir sefer) bir sonraki sizin belirleyeceğiniz asgari tutar alışverişlerinden sonra kullanabilirler.

24. Sepete Otomatik Ürün Ekleme
Bu kampanya v4.8 ve üzeri sürümlerde kullanılabilir. Eğer bir ürüne hem "Sepet Asgari Tutar" hem de "Promosyon Ürünü" tanımlaması yapılırsa, o sipariş toplamı sonrasında ürün sepete otomatik ve ücretsiz olarak eklenir. Eğer filtreye uyan birden fazla promosyon ürünü varsa, asgari sipariş tutarı en yüksek tek ürün sepete eklenir. Eğer sepette daha düşük bir promosyon ürünü varsa o kaldırılır.
Ör : Sepet toplamı 1,000 TL'i geçerse, kapli kolye ürününü sepete otomatik ve ücretsiz olarak ekleme.

 

25. Alışveriş Sonrası Otomatik Promosyon Kodu Gönderimi
Bu kampanya v4.x ve üzeri sürümlerde kullanılabilir.  Ödeme > Otomatik Promsosyon bölümünü açın. Bu panelden asgari bir sipariş tutarı vererek, bir sonraki siparişinde kullanabilmesi için bir promosyon kodunu otomatik olarak e-posta ile iletebilirsiniz. Dilerseniz asgari sipariş tutarını X marka ve/veya kategoriler ile de sınırlayabilirsiniz.
Ör : 100 TL ve üzeri elektronik eşya siparişlerinde, alışsveriş sonrsaı siparişin %10 u kadar promosyon kodunun e-posta ile iletilmesi.

26. İlk Alışverişe Özel İndirim Tanımlama
Bu kampanya v4.99 ve üzeri sürümlerde kullanılabilir. Ödeme > Promsosyon bölümünü açın. Buradan yeni ekleye tıkalyın. Gelen ekranda "İlk Alışverişte Otomatik Eklenir" kısmını işaretleyin. Talebe göre asgari sipariş sınırı da verebilirsiniz. Son kullanma tarihini de girdikten sonra kaydedelim.
Ör : İlk üyelikli alışverişte, 100 TL ve üzeri alışverişlerde %10 indirim.

 

27. İlk Alışverişe Özel Ücretsiz Kargo
Bu kampanya v4.99 ve üzeri sürümlerde kullanılabilir. Ayarlar > Sepet Ayarları > Kargo bölümünü açın. Buradan hem varsayılan ücretsiz kargo limiti hem de ilk alışverişe özel ücretsiz kargo limitini ayrı ayrı girebilirsiniz.
Ör : 150 TL üzeri ücretsiz kargo. Üyelikli ilk alışverişte 100 TL üzeri ücretsiz kargo.

XML ÇIKTI VE XML ENTEGRASYON MODÜLLERİMİZ

Kolay Xml Çıktı Servis Sağlayıcılarımız

 

OkeyDijital ile bir çok farklı firmaya özel XML servisi verebilirsiniz. XML servisini yönetim panelinden tek tıklama ile aktif edebilirsiniz. Her servis bir şifre ile korunur. Böylece farklı OkeyDijital siteleri, diğerlerinin XML servislerine direkt ulaşamazlar.

Shopphp - Product RSS - Google Sitemap - Google Image Map - Google Merchant - Akakçe - Bayi Cepte - Çiçek Sepeti - Facebook / Instagram - Yandex Market - Cimri - Fırsat bu Fırsat - Fiyat Var - Hızlı Al - HepsiBurada XML - PTTAvm - StockMount - Ne Kadar - Tüm - Fırsatlar - Bilio (Ucuzu) - Gelir Ortakları - Siparişler - Siparişler (BirFatura) - Siparişler (BizimHesap) - Siparişler (Entegra) - Siparişler (Logo) - Yurtici Kargo Siparişler - Kullanıcı Listesi

Xml Entegrasyon Servis Sağlayıcılarımız

 

OkeyDijital ile bayisi olduğunuz firmanın XML servisini kullanabilirsiniz. Böylece ürün girişi, stok takibi, fiyat güncellemesi yapmanıza gerek kalmaz. Tüm işlemlerinizi otomatik olarak yöneterek zaman kazanabilirsiniz.

1001alet - 1907custom - 1fazlasi - 3anatural - 3dart - 444magaza - 4cmuzik - 4genithalat - Censan - Erkas - MYCoyuncak - OrkidevHali - YeniSafir - Acarhediyelik - Acarmakine - Acarsus - Adaoto - Adresemama - Afiagida - Aiptek - Akakce - Akalinmuzik - Akalin - Akayev - Akdeniz - Akinsoft - Akmerkeztobacco - Akrotek - Aksel - Aksesuarciyiz - Aksuvital - Aktifbebek - Albashop - Alexoyuncak - Alimer - Alinktech - Alkaya - Allev - Altayoto - Altunbasas - Anadoluavm - Andoutdoor - Anesmotorshop - Anil - Anka - Anne - Apolena - Arabamaraba - Arabampark - Arabapark - Arabayaservis - Aracipv3 - Aralgame - Arastabilisim - Arena3th - Arena - Ariaclosetx - Arici - Arslandekor - Artboya - Artikeldeko - Asetra - Aslibisiklet1 - Atilim - Atlaskamp - Avantaj - Avcity - Avistanbul - Avizemarket - Avonni - Ayakkabixml - Ayakkabixmlbayiligi - Ayaklandxmlbankasi - Aybaby - Ayensoft

 

Babetto - Baksecal - Balat - Balerin - Baseus - Bayanicgiyim - Bayanlili - Bayev - Bayiayakkabi - Bayicheck - Bayidepo - Bayikanalim - Bayiteknoloji - Bayou - Baytekin - Bebegimolacak - Bebekbayi - Bebekbutigi - Bebekreyonu - Bebekxml - Bebeyaz - Benguen - Benimdepom - Benimhalim - Betsispor - Beyzade - Bh - Bians - Biarkadas - Bigpoint - Bikamera - Bilen - Biletbuldun - Bilgisayarim - Bilisimport - Bilsenpazarlama - Bimel - Birikimpromosyon - Birkitabimvar - Birsehrin - Bitkiseldepo - Bitmeyenkartus - Bizdeuygun - BizimhesapV11 - Bizimmotor - Blmuzik -Bnicgiyim - Bueczane - Buldumgibi - Bundesign - Buramoda - Burdenipek - Busagiyim - Butiksistem - Buyukbedeniz - Byurun

 

Cadenceboya - Cadran - Camasirvadisi - Camkirangaraj - Canfoto - Cangoz - Canlimuzikaletleri - Cantasatisi - Cantazzi - Canvas - Carsi - Casiotedarik - Casper - Cebimikoruyorum - Cebimi - Cemile - Cengizbalik - Ceyizdeposu - Ceyizevi - Chiva - Cihan - Civilim - Cmtithalat - Colezium - Compel - Connectprof - Cosanpasta - Customshop

 

Dataservis - Datastar - Davetotomotiv - Daytonaexcel - Dedektorburada - Degerindeal - Dekor - Dekorasyondamoda - Dekormatik - Dekorpark - Delta - Deniz - Denizdukkani - Depomonline - Deritel - Dermodr - Dermokozmetik - Deryakursun - Derya - Despec - Destekkirtasiye - Dia - Dijitalkurumsal - Dijitalyasam - Dilay - Dilrubasultan - Dizaynsaat - Donanimsarf - Doremuzik - Dreamamps - Dreamcar - Dropship - Drumclub - Duffmart - Dunyadtm - Durbuldum - Duvarsticker - Duzgider

 

Eartas - Easytoptan - Ebebek - Ebijuteri - Ecantasatisi - Ecenter3 - Eczadeposu - Edenge - Edipsaat - Efemir - Efiyat - Ehamilegiyim - Ehediyeci - Ehemenevinde - Ehizlial - Ehotels - Ejoyaaltin - Ejoya - Ekipdagitim - Ekohali - Ekozmotoptan - Elfa - Elif - Elmasepeti - Elsesilver - Emaxicenter - Emaykorse - Emekkitap - Emekspor - Enerjipazari - Enexway - Enomination - Ensturmanworld - Ervans -Entegrasoft - Entegra - Enzatoptan - Eortak - Erdijital - Erendemir - Erenhobi - Ergenelektronik - Erkasbayi - Erkoloyunca - Ersa - Erolbakir - Erpamonitor - Esaatci - Escobarista - Etesettur - Etesttur - Eticimax - Eucuzu - Evimask - Evimpark - Evirtuemart - Evmingo - Evon - Ewsyonetim - Exa - Excel - Extraucuzluk - Extra

 

Fatihbebek - Fiestaleatherart - Final - Finsport - Fisek - Fit365 - Fiyatonda - Forelli - Formpet - Fotoaksesuar - Freze - Fujifilm - Fulyan

Gama - Gardolap - Gelirortaklari - Genpa - Gimeravm - Ginno - Gipatekstil - Gloarria - Gokcek - Goldfilter - Goldmaster - Goldstore - Gold - Gonderal - Googlemerchant - Gozkoop - Gozlux - Gsa - Gsmtedarik - Guclukirtasiye - Guclu - Gumush4 - Gumush - Gunboyu - Guvenoyuncak

 

Haremaltin - Hayalimdekiayakkabi - Hayat - Haydigiytoptan - Haydihiytoptan - Haydihiy - Hazarmoda - Hb - Hediyedenizi - Hediyepaketimx - Heithalat - Hemenal - Hepsifoto - Hepsiicgiyim - Hepsitukeniyor - Heradimda - Herbiseey - Hs

 

Icgiyimco - Icgiyimruzgari - Icgiysim - Ideasoft - Ideasoft3 - Ideasoft4 - Ideasoft5 - Ideasoft6 - Ideasoft7 - Ideasoft8 - Idea - Idefixe

Idrissahin - Ifondi - Ihouse - Ilkebebesmall - Ilkebebe - Ilkebebeyeni - Ilktoptan - Imagazasku - Imagaza - Imgz - Imithalat - Index - Internettedarikcisi - Interspor - Ironi - Iskultur - Issimo

 

Jancarlucci - Jartiyertakim - Jibau - Joker - Jt - Justandfast - Justbow - Kadioglu - Kadriye - Kamerithalat - Kanca - Kaptan - Kare - Karinlimited - Karinltd -Kartusnet - Kartusweb - Kayalarboya - Kayapet - Keenfootwear - Khailo - Kibo - Kilerci - Kilic - Kilifkolik - Kinaotomotiv - Kina - Kitakitap - Kitapatik - Klasfoto - Knb - Kobimaster - Kolaypazar - Kombiklimashop - Kondomix - Konyalisaat - Korgtr - Kostumcum - Koyuncu - Kozmetik - Kozmodeppo - Kozmotoptan - Ktools

 

Lafaba - Leatherman - Ledlenser - Ledmar - Legavenue - Legparty - Lescon - Lidyana - Lindocanta - Lipen - Lizkon - Locopoco - Loco - Logo - Lokmanavm

 

Mahmutoglu - Malzemeciniz - Malzememarketim - Mamadeposu - Manessa - Mapbayi - Marasyoresel - Marjinalhediyelik - Markasaatler - Markasecal - Marsbilgisayar - Martek - Mavikozmetik - Maxioutlet - Maxpera - Medyankamp - Medya - Melisa - Mercanlar - Merkezspor - Merveyayinevi - Metro - Meydangrup - Minabebe - Mindivan - Minikbaby - Mitelove - Mobilyakeyfi - Mobilya - Modabilge - Modacarsi - Modacar - Modakedi - Modakids - Modamerve - Modamoss - Modaonur - Modaradikal - Modasakini - Modayakamoz - Modaymis - Motoliz - Motoplus - Motoraf - Multimedia - Mutfakfoni - Mutfaktedarik - Muzikaletleri - Mylinemoda - Myragold - Myro - My

 

N11 - Nano - Naturel - Naveksport - Nehir - Netexpazar - Netsiparis - Netsis - Nevresimdunyasi - Nexwear - Nihan - Nobel - Norasql - Nordmende - Noriyentoptan - Nuffi - Nurbal - Nuryapi - Nwordpress - Nyssaat

 

Ocak - Odorvi - Ogsm - Oguzcini - Okanmarket - Oksid - Okuyandan - Okyanustekstil - Oneryavuz - Onlinetedarik - Onnet - Onudabunuda - Opencart3 - Opencart - Orfe - Organikz - Orijin - Orijinpet - Osb - Osmanligumus - Otoaksesuar - Otoaks - Otohobim - Otopama - Ototarz - Ototarzyeni - Outlet - Oyuncaksitesi - Oyuncaktedarik - Ozenmotor - Ozpa

 

Palimor - Paljewelry - Pamuktenim - Paraflasdeposu - Parfumvekozmetik - Parfumya - Parti - Partipan - Pasific - Pazaranka - Pazaryeri - Pcbayi - Pda - Pdx - Pelagos - Penta - Performansbisiklet - Perkotek - Petgarden - Petimce - Petsrus - Pianoluce - Pilsan - Piranha - Plantum - Platin - Pleaserusa - Polatyildiz - Porsan - Pozitif - Projesoft - Prolink - Promiks - Proticaret - Puzzle

 

Realtoptan - Redhotbest - Regaleria - Regalsaat - Reklamaction - Remixon - Repp - Rgs - Rimba

 

Saatclock - Saatnoktasi - Saatvesaat - Saatzamani - Sahinlershop - Salesarpdunyasi - Saltbalik - Samatli - Samilsaat - Samursaka - Sanalbakkal - Sanalmagaza - Sanaltoptanci - Sanaltoptan - Sanayidepo - Savmarket - Sazalisveris - Scala - Sdizayn - Sedefdunyasi - Segment - Seneroto - Senfonimuzik - Sense - Sentos - Serapet - Serkanoto - Serkon - Sesmuzikaletleri - Seta - Seyraesarp - Shimano - Shopdepo - Shopier - Shopify - Shopphp - Sifa - Simisso - Simsar - Sistina - Sizindukkan - Snesotoparcalari - Sngtedarik - Sontoptanci - Spormagazam - Sportifhayat - Spummy - Standartmarket - Stilmon - Stockmount - Stoksuz - Stuterler - Summercart - Sunmak - Suspus - Swyapi

 

Tacirnet - Tahtakaletoptan - Takihan - Taneitr - Tarzinbu - Tarz - Tebisanterazi - Technomodel - Tedaplus - Tedarikbizden - Tedarikhizmetleri - Tedarikliyim - Tedariktekstil - Tedarikxml - Tekbir - Tekdepom - Teknotok - Tekstilbayi - Telefonaksesuarlari - Telpa - Ten - Teonlinebayi - Tesan - Tesbihhane - Tesetturbayi - Therzi - Ticimaxgm - Ticimax - Tiktak - Timas - Timesh - Tiryaki - Tolstoy - Tomatocart - Toms - Tonerdeposu - Tonerfabrikasi - Tonermatik - Toptanakiloyunlari - Toptanal3 - Toptanalcom - Toptanalcomyeni - Toptanal - Toptananadolu - Toptanarabaaksesuar - Toptancikapinda - Toptancikapinizda - Toptanciniz - Toptancozum - Toptaneticaret - Toptangidiyor - Toptanmallar - Toptanpaneli - Toptansec - Toptanshop - Toptanspormalzemeleri - Trekkinoutdoor - Trendakvaryum - Trendbende - Ts - Tteknikmekan - Tunningport - Turgaylarcanta - Turkhunter - Turnel - Tvshopmarket - Twister

 

Ucel - Ucuzatoptan - Ultra - Upwatch - Users - Uygun

 

Vedatkitap- Velleman - Ventapirlanta - Vigo - Vixon - Vixson - Volkantoptan

 

Webmarket - Webmuzikaletleri - Webmuzikmarket - Websibir - Webticari - Womenice

 

Xml - Xmlbankasi - Xmlbayii - Xmlcim - Xmlentegrasyon - Xmltedarik - Xsd

 

Yandex - Yapikrediyayin - Yapimarket - Yasarteknik - Yenigiysim - Yenimama - Yenimodel - Yenistoksuz - Yenitoptanci - Yerimegonder - Yonja - Yorulmadan - Yugubibayi - Yukselenkuruyemis - Yuz - Yw - Yyithalat - Yy

 

Zamanatolyesi - Zenbi - Zippo - Zuhalguvenc - Zuhalmuzik

bottom of page